MARKER Marek Dąbek
O firmie
Nasi klienci
Referencje
Produkty
Usługi
Kontakt
Nasi klienci

Na przestrzeni minionej dekady mieliśmy zaszczyt i przyjemność współpracować z wieloma wielkimi koncernami, przedsiębiorstwami, jak również klientami indywidualnymi. Wiele trudnych zadań wykonywaliśmy jednorazowo, np.

- mycie elewacji jednego z budynków Teatru Wielkiego w Warszawie,

- mycie namiotów nad kortami tenisowymi na Ursynowie na Stadionie Spójni w Warszawie,

- mycie magazynów firmy Raben Polska w Grodzisku Mazowieckim,

- mycie wewnątrz cystern spożywczych dla PKS Błonie,

- mycie zbiorników paliwowych dla jednostek wojskowych, itp.


Współpraca z wieloma dealerami i stacjami obsługi samochodów.

Do naszych stałych i najważniejszych klientów należy między innymi firmy Statoil Poland, dla której z olbrzymią satysfakcją mamy przyjemność pracować już od dziesięciu lat wykonując dla niej okresowe, kompleksowe mycia stacji benzynowych na terenie całego kraju, jak też zaopatrując je w specjalistyczne środki do utrzymania tych stacji w czystości, np. do usuwania tłustych plam, mycia dystrybutorów, mycia myjni samochodowych, absorbenty do usuwania plam olejowych.

Dla naszej działalności nie mniej ważna jest też firma PPH MJM Karcher z Łomianek, która od samego początku zaopatruje nas w najwyższej klasy sprzęt czyszczący, także go serwisując, dzięki czemu jesteśmy zawsze gotowi nieść Państwu naszą pomoc, z firmą tą łączy nas wieloletnia i wielopłaszczyznowa współpraca, bowiem znając nasz profesjonalizm i uczciwość zlecali nam wykonanie wielu czasem bardzo skomplikowanych zadań.


 
O firmieNasi klienciReferencjeProduktyUsługiKontakt